U 21. kolu Zone Istok, fudbaleri Sloge iz Kobišnice poraženi na gostovanju u Ražnju od Bukovika rezultatom 2:1. Simonović dvostruki strelac za domaće, Vojinović ublažio poraz. Sloga i dalje na poslednjem mestu.

BUKOVIK – SLOGA 2:1(1:0)

Stadion u Ražnju. Sudija : Jovan Milutinović (Knjaževac). Pomoćnici : Vladimir Milosavljević (Svrljig) i Ivan Gmitrović (Sokobanja). Strelci : Simonović u 1. i 48. minutu za Bukovik, Vojinović u 58. minutu za Slogu.

BUKOVIK : Stanković (Jovanović), Krkić, N.Savić (Todorović), S. Savić, jakovljević, Cander, Radosavljević, Simonović, Kolarević, Anđelković, Stojilkov (Petrović).

SLOGA : Dimitrijević, Golubović, Boraković, Knežević, Bogdanović, Milošević, Jeremić, Stanisavljević, Vojinović, Durgut (Mituljikić), Jovanović (Klisura).

Fudbaleri Bukovika i drugi put u ovoj sezoni savladali su zonaša iz Kobišnice i tako još čvršće prikovali za dno tabele.

Već u prvom minutu Jovan Simonović savladao je mladog Ivana Dimitrijevića i doneo svojoj ekipi prednost od 1:0. Ovim rezultatom je i završen prvi deo igre, a u nastavku su obe ekipe postigle po jedan pogodak.

Najpre je u trećem minutu drugog poluvremena Simonović, svojim durgim golom, udvostručio prednost Bukovika, da bi desetak minuta kasnije najbolji strelac Sloge, Nikola Vojinović, smanjio na 2:1 i ispostaviće se postavio konačan rezultat utakmice.

Bukovik je zadržao drugo mesto na tabeli sa 42 boda iza vodećeg Zaplanjca koji ima 51 bod, a ispred Hajduk Veljka koji se sakupio 39. Sloga je i dalje na poslednjem mestu sa 17 bodova, dva manje od pretposlednjeg Majdanpeka i tri od Malošišta i Naših krila, koja su na 13. i 14. mestu.

U narednom  kolu Kobišničani će na svom terenu ugostiti ekipu Moravice iz Subotinca.

Rezultati 21. kola Zone Istok : Brodoremont – Zaplanjac 1:2, Svrljig – Šarbanovac 4:1, BSK – Majdanpek 2:0, Moravica - Rudar Alpos 1:2, Bukovik – Sloga 2:1, Timočanin – Đerdap 1:0, Hajduk Veljko - Naša krila 1936 4:1 i Kablovi – Malošište 4:1.