U 22. kolu Srpske lige Istok, fudbaleri Dunava poraženi su na gostovanju u Kruševcu, od vodećeg Trajala rezultatom 3:0. Dva gola za domaću ekipu postigao je Andrejić, a jedan Milojević. Dunav trenutno na jedanaestom mestu sa 27 bodova.

TRAJAL – DUNAV 3:0(1:0)

Stadion Trajala u Kruševcu. Glavni sudija : Nemanja Mitrović iz Prokuplja. Pomoćnici : Nikola Antić i Slobodan Krstić iz Niša. Strelci : Andrejić u 8. (iz penala) i 86. i Milojević u 54. minutu za Trajal. Žuti kartoni : Drulić (Dunav)

TRAJAL : Jovanović, Milosavljević, Savić, Gašić, Nikolić, Radmanovac, Đurović (Bićanin), Gogić (Veličković), Milovanović, Milojević, Andrejić (Ristić).

DUNAV : Kostić, Đorđević, Čakarević (Stefanović), Zajić, Todorović, Tasić (Drulić), Bogdanović, Jezdić, Dimitrijević, Bogoslovski, Stamenkvić (Živković).

Dunav je na gostovanju pretrpeo i treći uzastopni poraz i pao na jedanaesto mesto na tabeli uz samo dva boda više od Trstenika PPT koji je na 154. mestu.

Ekipa Trajala, koja je u jesenjem delu bila bolja od Dunava, pokazala je još jednom da sigurnim koracima korača ka Prvoj ligi Srbije. Kruševljani su do prednosti stigli već u 8. minutu, kada je Aleksa Andrejić iskoristio najstrožiju kaznu.

Do kraja prvog dela igre igralo se otvoreno, obe ekipe imale su svojih prilika i poluprilika, ali je rezultat ostao nepromenjen.

Domaćin je svoju prednost duplirao u 54. minutu kada je Milojević iskoristio centaršut raspoloženog Andrejića i savladao golmana Dunava, Kostića, za 2:0.

Tačku na ovu utakmicu stavio je Andrejić, svojim drugim golom na utakmici, u 86. minutu i tako obezbedio svojoj ekipi tri vredna boda.

Nakon ovog poraza, Dunav je sa devetog pao na jedanaesto mesto sa 27 bodova, koliko ima i desetoplasirani radan iz Lebana. Ispod njih su Moravac Orion i tabane 1970 sa po 26 bodova i Trstenik PPT koji ima 25, kao i gotovo sigurni putnici u niži rang, Timok sa 16 i Ozren sa samo 8 bodova. Trajal je na prvom mestu sa 55 bodova ispred jedinstva iz Paraćina i OFK Sinđelića koji imaju po 38 bodova.

Dunav u narednom kolu na svom terenu dočekuje Pukovac koji je na devetom mestu sa 31 bodom.

Rezultati 22. kola Srpske lige Istok :  Rtanj - Moravac Orion 2:1, Jedinstvo (B) - Budućnost (P) 0:3, Ozren – Radan 1:1, OFK Sinđelić – Timok 0:0, Trstenik PPT – Jedinstvo 1:1, Car Konstantin - Tabane 1970 2:1  i Pukovac - Radnički (S) 4:0.