Srećno!!!
Autor Predrag BalaneskovićJedna od retkih investicija u Negotinskoj Krajini danas je rezultirala lepim plodom. NTS FOOD neka je sa srećom!

U ranim jutarnjim časovima započela je prva berba na jednom od najmodernijih voćnjaka na teritoriji Negotinske Krajine. Angažovano je oko dvadesetak berača jabuka, a znatiželja javnosti u Negotinu povodom ovog događaja iznenadila je i nas novinare.
Oni koji su prolazili Kobišničkim putem zastajali su svojim automobilima i pomno gledali u voćnjak koji je danas odisao nečim retko viđenim na ovim prostorima i to berbom, ljudima i prelepim jabukama. Zanimljivo je bilo videti i inostrane bicikliste koji su u jednom trenutku zastali kod voćnjaka i na taj način dali podršku radnicima i pozdravili ovaj lep događaj.
Svakako ovo su slike dana, možda i godine kako za NTS FOOD tako i za Negotinsku Krajinu. Poželimo sreću NTS FOOD-u u prvoj berbi i neka im svaka naredna bude još plodonosnija. Srećno, NTS FOOD.
http://arhiva.eastside.rs/index.php/ekonomija/3415-srecno#sigFreeId01d448e052





